Kontakt

AS KH Energia-Konsult
Registrikood: 10303995
KMKR: EE100052026
Swedbank a/a EE022200221012614962

Administratsioon

Dmitri Beljajev
tegevjuht/juhatuse liige

T: 659 8991
M: 5123 761
dmitri.beljajev@khenergia.ee

Heino Harak
juhatuse liige

T: 659 8971
M: 5099 711
heino.harak@khenergia.ee

Kristin Möldre
arendusvaldkonna juht
personal ja kvaliteet

M: 5099 716
kristin.moldre@khenergia.ee

Renata Harak
pearaamatupidaja

T: 659 8972
M: 5099 712
renata.harak@khenergia.ee

Marina Vint
raamatupidaja

T: 678 8355
M: 5099 710
marina.vint@khenergia.ee

Alvar Möldre
haldusjuht

T: 659 8983
M: 5099 724
alvar.moldre@khenergia.ee

Siret Remma
juhiabi

T: 659 8970
M: 5099 713
info@khenergia.ee

Tatjana Lobanova
IT spetsialist


M: 5099 715
tatjana.lobanova@khenergia.ee

Elektriehitus

Viktor Kassihin
tootmisvaldkonna juht

T: 659 8990
M: 5099 730
viktor.kassihin@khenergia.ee

Indrek Jürgens
elektriehituse osakonna juhataja

T: 678 8357
M: 5099 744
indrek.jurgens@khenergia.ee

Andrei Fomin
projektijuht

M: 5301 3778
andrei.fomin@khenergia.ee

Toomas Saarts
projektijuht

M: 5099 725
toomas.saarts@khenergia.ee

Rene Korniljev
projektijuht

T: 678 8359
M: 5099 732
rene.korniljev@khenergia.ee

Järvo Tandre
projektijuht

T: 678 8351
M: 5099 743
jarvo.tandre@khenergia.ee

Dmitri Peramets
projektijuhi abi

M: 5099 745
dmitri.peramets@khenergia.ee

Werner Harak
projektijuhi abi

M: 5099 749
werner.harak@khenergia.ee

Hanna-Birgit Laimets
projektijuhi abi

M: 5099 740
hanna.laimets@khenergia.ee

Võrkude käit

Ardo Ott
võrkude käidu osakonna juhataja

M: 5117 637
ardo.ott@khenergia.ee

Mihhail Kosuškin
projektijuht

M: 5305 8433
mihhail.kosushkin@khenergia.ee

Andrei Vladimirov
projektijuht

M: 5123 758
andrei.vladimirov@khenergia.ee

Mikhail Seleznev
projektijuht

M: 5902 7993
mikhail.seleznev@khenergia.ee

Objektide ja rajatiste käit

Anton Tšislov
objektide ja rajatiste käiduosakonna juhataja

M: 5123 763
anton.tshislov@khenergia.ee

Arvo Haabjärv
käidujuht

M: 5099 729
arvo.haabjarv@khenergia.ee

Tõnu Roosna
käidujuht

M: 5123 771
tonu.roosna@khenergia.ee

Siim Oras
käidujuht

M: 5099 753
siim.oras@khenergia.ee

Deniss Jevstratov
käidujuht

M: 5099 748
deniss.jevstratov@khenergia.ee

Projekteerimine

Tanel Tambla
projekteerimisosakonna juhataja


M: 5350 6608
tanel.tambla@khenergia.ee

Andrus Lindpere
projekteerimise peaspetsialist

T: 659 8973
M: 5099 721
andrus.lindpere@khenergia.ee

Frida Milaševski
projekteerija

T: 659 8976
M: 5208 691
frida.milashevski@khenergia.ee

Aneta Andersson
projekteerija

M: 5099 742
M: 5850 4731
aneta.andersson@khenergia.ee

Mõõtmine ja audit

Martin Abel
Kontrolli- ja mõõteala juht

M: 5355 6410
martin.abel@khenergia.ee

Viktor Afanasjev
kontrolli- ja mõõteala spetsialist

M: 503 7968
viktor.afanasjev@khenergia.ee